Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia - 2016 r.

Niezmiernie miło nam zakomunikować, iż Toruńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. otrzymało tytuł laureata oraz Srebrne Godło na Europejskim Forum Jakości oraz X Jubileuszowej Gali Programu Najwyższa Jakość Quality International.

Z tej okazji do Organizatorów i Laureatów Programu został wystosowany List z Kancelarii Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, Pana Andrzeja Dudy:

„Nagradzanie instytucji, przedsiębiorców oraz usługodawców spełniających najwyższe standardy w zakresie zarządzania, oferowanych usług i produktów jest cenną inicjatywą, podnoszącą konkurencyjność polskiej gospodarki. Proszę o przyjęcie wyrazów uznania za popularyzację idei nowoczesnego zarządzania, jako właściwej drogi do odnoszenia sukcesów (…). Wyróżnionym Godłem Quality International 2016 życzę, aby otrzymany tytuł sprzyjał kolejnym sukcesom”.

Program Najwyższa Jakość QI od 10 lat wspiera i inicjuje projakościowe postawy w firmach i instytucjach w naszym kraju. Godło Najwyższej Jakości jest skutecznym elementem budowania przewagi konkurencyjnej. Podczas Gali wręczono nagrody w trzech kategoriach: Produkt, Usługa oraz System Zarządzania. X edycja odbyła się pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Poprawiony (wtorek, 25 października 2016 07:50)

 

Nagrody i wyróżnienia -2015r.

Z przyjemnością informujemy, że Toruńskie TBS Sp. z o.o. po raz kolejny zostało wyróżnione tytułem JAKOŚĆ ROKU w kategorii usługa za Budowę mieszkań na zasadach najmu. Zaszczytny tytuł przyznany został w ramach konkursu JAKOŚĆ ROKU 2014 - największym konkursie w Polsce promującym jakość, a organizowanym przez Fundację Qualitas.

 

Niezmiernie miło nam również poinformować, że na podstawie oceny rynkowej, jak i oceny dokonań i efektywności zarządzania przyznany został naszej Spółce tytuł Lidera Zarządzania Nieruchomościami 2015. Celem tego  programu jest uhonorowanie i promowanie najlepszych zarządców nieruchomości, którzy efektywnie gospodarują powierzonymi zasobami, prezentując wysoki poziom zarządzania w zakresie profesjonalizmu, jakości, bezpieczeństwa i wiarygodności gospodarczej oraz zaangażowania w dalszy rozwój, stanowiąc wartościowe wzorce do naśladowania.

 

Lider Rozwoju Regionalnego

Niezmiernie miło nam poinformować o kolejnym wyróżnieniu dla Toruńskiego TBS Sp. z o. o. W dniu 27.10.2014r., podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w Katowicach, naszej Spółce został przyznany tytuł Lidera Rozwoju Regionalnego.

Lider Rozwoju Regionalnego to program wizerunkowy, którego celem jest nagrodzenie firm działających na rynkach regionalnych, których głównym wyznacznikiem działalności jest dbanie o dobro mieszkańców i praca nad rozwojem w swoich regionach. Prowadzącymi program są Polska Agencja Przedsiębiorczości oraz redakcja "Forum Przedsiębiorczości" dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.

_______________________________________________________

Zobacz także: TBS na najwyższym poziomie


 

Jakość roku po raz kolejny

Z przyjemnością informujemy, że naszej Spółce po raz kolejny przyznany został tytuł JAKOŚĆ ROKU w kategorii usługa za Budowę mieszkań na zasadach najmu. Zaszczytny tytuł przyznany został w ramach konkursu JAKOŚĆ ROKU 2013 - największym konkursie w Polsce promującym jakość, a organizowanym przez Fundację Qualitas.

Niezmiernie miło nam również poinformować, że Toruńskie TBS Sp. z o. o. zajęło 3. miejsce w zorganizowanym przez Strefę Gospodarki - Biznes Magazyn Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych TBS-ów za rok 2014. Wyniki rankingu sporządzono w oparciu o przeprowadzone analizy związane z taki kwestiami jak m.in. osiągane wyniki finansowe, inwestycje, działania na polu zarządzania nieruchomościami, posiadane nagrody i certyfikaty oraz tzw. autorytet branżowy.

Do osiągnięć Spółki zaliczyć należy również zdobycie tytułów: Gepard Biznesu 2014,  Efektywna Firma 2014 oraz Mocna Firma Godna Zaufania 2014.

 

Orły Polskiego Budownictwa 2013

Z przyjemnością informujemy, że dnia 23 listopada 2013r. Toruńskie TBS Sp. z o. o. zostało uhonorowane kolejnym wyróżnieniem. W ramach konkursu Orły Polskiego Budownictwa 2013, decyzją Kapituły, Spółce została przyznana II nagroda w kategorii BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE. Honorowy Patronat nad konkursem objęło Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, zaś konkurs zrealizowany został w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość 2020.


fot. EuroStyl

 
Więcej artykułów…
Posiadamy ISO 9001
isoqar.png
lider_logo.jpg
Zamieszkasz z nami?
Czy chcesz wynająć u nas mieszkanie wpłacając 30% partycypacji?
 
Statystyki odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj13
mod_vvisit_counterWczoraj90
mod_vvisit_counterTen tydzień367
mod_vvisit_counterAktualny miesiąc709
mod_vvisit_counterWszystkie706077

Aktualnie online: 3
Twoje IP: 54.226.58.177
,